За два місяці «Харківські теплові мережі» виконали понад 60 тисяч заявок (фото)

20.12.2022 16:20   -
Новини Харкова: «Тепломережі» виконали понад 60 тисяч заявок

Понад 60 тисяч заявок від громадян за два місяці виконали працівники комунального підприємства «Харківські теплові мережі». Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили на підприємстві, тільки за останню добу було виконано 1065 заявок по центральному опаленню та 287 – по гарячому водопостачанню. Більше половини з них – у Слобідській та Немишлянській філіях.

Протягом минулих вихідних після обстрілу критичної інфраструктури колектив ХТМ вп’яте запустив систему опалення міста. На сьогодні ще є проблеми з розповітрюванням окремих стояків та квартир, а також дефекти, які виникають при багаторазовій зміні гідравлічних режимів через раптове зникнення електричної напруги. Ситуацію ускладнюють випадки відсутності доступу в окремі квартири. Саме через дефекти у зачинених оселях в деяких випадках не вдається відновити послугу для цілого під’їзду або будинку.

Читайте також: У Харківській області відновили розподіл газу до тисячі домоволодінь

КП «ХТМ» закликає харків’ян з розумінням поставитися до ситуації, в якій опинилося місто, і всіма доступними способами допомагати теплоенергетикам виконувати їхні обов’язки. Також жителів Харкова просять не втручатися в систему опалення самостійно.

Раніше ми повідомляли про те, що харківські комунальники відновили каналізаційний колодязь по вулиці Беркоса.