З початку року в Основ’янському районі усунули 245 пошкоджень на водоводах (фото)

07.12.2022 17:20   -
Новини Харкова: В Основ'янському районі усунули 245 пошкоджень на водоводах

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Основ’янського району КП «Харківводоканал» з початку 2022 року усунули 245 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив сьогодні, 7 грудня, начальник районної служби Ігор Кім, також цього року ремонтники упорядкували 380 оглядових колодязів і капітально відремонтували 230 водорозбірних колонок.

«Ось і вчора наші досвідчені ремонтники оперативно провели відновлювальні заходи по вул. Греківській та вул. Гордієнківській. У першому випадку сталося пошкодження на ввод у будинок, а в другому – виникла аварійна ситуація в оглядовому колодязі. Працювали за заздалегідь спланованою схемою, напередодні запаслися всім необхідним, а тому із завданням впоралися у встановлений термін», – підкреслив Ігор Кім.

Начальник служби також зазначив, що у зв’язку з ворожою агресією, що не припиняється, досвідчені ремонтники завжди готові до роботи в можливих екстрених ситуаціях. Також на належному рівні в районі проводяться профілактичні заходи на об’єктах водопровідного господарства, що у комплексі дає змогу утримувати ситуацію з подачею води харків’янам під повним контролем. А ще бригади аварійно-відновлювальних робіт беруть активну участь у реалізації вкрай важливої програми з облаштування Пунктів незламності.

Напередодні бригади АВР Комплексу «Харківводопостачання» усунули 21 пошкодження на водоводах і впорядкували 15 оглядових колодязів.

Читайте також: Відключення світла в Харкові додало роботи тепловикам

Сьогодні ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» розпочали відновлювальні роботи на 12 пошкоджених ділянках трубопроводів.

Раніше ми повідомляли про те, що за добу у Харкові ліквідували 21 аварійну ситуацію на водоводах.