З початку року харківські комунальники упорядкували понад 340 колонок

19.04.2023 16:26   -
З початку року у Харкові упорядкували понад 340 колонок

З початку 2023 року ремонтники комплексу «Харківводопостачання» упорядкували 347 водорозбірних колонок у всіх районах Харкова. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили на підприємстві, коли ворожі обстріли цілеспрямовано вражають наші енергетичні об’єкти, що призводить до тимчасових перебоїв у роботі насосних станцій, «Харківводоканалом» розроблена та виконується програма зі створення альтернативних джерел води для харків’ян. Одним із таких напрямків і стали водорозбірні колонки.

Зокрема, з початку 2023 року в Основ’янському районі комунальники капітально відремонтували 97 колонок, у Новобаварському – 74, а в Холодногірському – 66.

За словами начальника цеху з ремонту та технічного обслуговування обладнання Олександра Берзона, у підрозділі налагоджено виготовлення всіх необхідних деталей для відновлення водорозбірних колонок. У рамках ремонтної кампанії планується упорядкувати всі міські колонки.

«Фахівці на ливарній ділянці випускають навіть унікальні запасні частини, що дозволяє підтримувати виробниче обладнання у робочому стані. З початком військових дій роботи для наших майстрів лише побільшало. Відновлюємо не лише колонки, а й пожежні гідранти, запірну арматуру, насосні агрегати. Багаторічний досвід обслуговування водорозбірних колонок показує, що тільки частина з них виходить з ладу, у зв’язку зі зношуванням, а більшість ламається через порушення правил користування водорозбірними колонками самими споживачами. Хотілося б нагадати харків’янам про дбайливе ставлення до водорозбірних колонок, особливо зараз, коли вони стали альтернативними способами набрати води», – зазначив Олександр Берзон.

Про виявлення порушень правил експлуатації, а також про водорозбірні колонки, що не працюють, харків’яни можуть повідомити в диспетчерську службу за телефоном: 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube