З початку року Харківська митниця скерувала до держбюджету майже мільярд гривень

07.05.2024 13:30   -
Харківська митниця скерувала до держбюджету майже мільярд

Протягом чотирьох місяців 2024 року до Державного бюджету України харківськи митники перерахували 941 млн гривень митних платежів, передає Інфосіті.

У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року надходження митних платежів збільшились на 294 млн грн або на 45,5% (січень-квітень 2023 – 646,9 млн грн).

Середньоденні надходження протягом січня-квітня 2024 становили 10,8 млн грн, а митне оформлення в зоні діяльності здійснило 787 суб’єктів ЗЕД. Крім того, здійснено оформлення майже 8 тисяч митних декларацій на експорт та імпорт.

Додатково до Держбюджету України протягом січня-квітня спрямовано 74,9 млн. гривень. Ці кошти отримані за рахунок контролю митної вартості товарів, класифікаційної роботи та контролю за визначенням країни походження – 3,6 млн. грн.

«Навіть в таких складних умовах ми не припиняємо виконувати свої службові обов’язки належним чином. Обслуговуємо представників бізнесу швидко та якісно, при цьому дбаючи і про їх безпеку, і про безпеку особового складу. На сьогоднішній день в зоні діяльності Харківської митниці функціонують митні пости «Харків-товарний», «Барабашово» та «Бабаї», де суб’єкти ЗЕД можуть отримати послуги з митного оформлення», – зазначає керівник Харківської митниці Андрій Танцеров.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ