З нагоди Дня захисника України у Харкові пройдуть святкові заходи

10.10.2019 13:33   -
Автор:
Монумент стане головним місцем проведення святкових та пам’ятних патріотичних заходів.
«Саме тут ми віддаватимемо шану всім захисникам нашої держави – як і тим, які сьогодні стоять на її захисті, так і тим, хто віддав життя за її цілісність та незалежність», — розповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
Ескізний проєкт монумента представили у 2018 році члени Спілки ветеранів АТО. Центральний елемент пам’ятника – куб, який символізує цілісність і силу держави. Навколо монументу створено багатофункціональний простір для проведення урочистих заходів. Водночас площа використовуватиметься курсантами Національної академії Національної гвардії для проведення заходів.
Генеральний план споруди розроблений з урахуванням наявних будівель. Підхід відвідувачів передбачений практично з усіх наявних напрямків: від станції метро, автостоянки, по пішохідному переходу з боку Національної академії Національної гвардії України. На всій площі передбачено комплексне упорядкування.
Після урочистого заходу біля монумента захисникам України 14 жовтня також відбудеться пам’ятний захід на Алеї слави на 18-му міському кладовищі.
Святкові заходи з нагоди Дня захисника України також пройдуть в усіх містах та районах Харківської області.