«З Харковом у серці»: до Дня міста проведуть онлайн-квест для молоді

20.08.2022 10:11   -
В Харкові до Дня міста проведуть онлайн-квест для молоді

Команда школи волонтерів «AVA» 23 серпня проведе для молоді онлайн-квест «З Харковом у серці». Повiдомляють Харьковские известия.

Як повідомила начальник Управління у справах сім’ї та молоді Аліна Помазан, участь у заході навчить співпрацювати в команді, тренувати увагу та вміння нестандартно мислити для досягнення результату, а також дозволить поповнити свої знання щодо видатних особистостей міста та відомих локацій Харкова.

Завдання будуть командними та приходимуть у Telegram-каналі. Виконувати їх учасники будуть на онлайн-платформі, тому для участі потрібно мати стабільний інтернет. Перші три команди, які виконають всі завдання, отримають подарунки від Управління у справах сім’ї та молоді.

Збирай команду з трьох однодумців та реєструйся за посиланням. Якщо не маєте з ким грати, не засмучуйтеся, тому що ми допоможемо підібрати учасників, – зазначили у Департаменті.

Початок заходу – о 14:00.

Школа волонтерів «AVA» – проєкт Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту. Завданнями школи є популяризація волонтерського руху та здорового способу життя, а також неформальна освіта молоді. У мирний час випускники школи брали участь у проведенні загальноміських спортивних, культурних, освітніх, іміджевих та соціальних заходів міста Харкова.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Харкові встановили першу зупинку-укриття. Фоторепортаж