Виконком затвердив звіт про виконання бюджету міста Харкова за 2023 рік

21.02.2024 14:45   -
Затверджено звіт про виконання бюджету міста Харкова за 2023 рік

Сьогодні, 21 лютого, виконавчий комітет Харківської міської ради затвердив звіт про виконання бюджету Харківської міської територіальної громади за 2023 рік. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, за звітний період вдалося уникнути критичного скорочення основних дохідних джерел і забезпечити збалансованість бюджету, оптимізувати структуру витрат та їх переорієнтованість на підтримку життєдіяльності населення.

Дохідна частина бюджету Харківської міської територіальної громади за минулий рік склала 18,2 млрд грн. Порівняно з 2022 роком надходження до бюджету громади зросли на 14,8%.

За даними звіту, за рік надійшло більше 9 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Плановий показник виконано на 92,7%. Невиконання плану відбулося у зв’язку зі змінами норм Бюджетного кодексу України щодо зарахування з 1 жовтня 2023 року податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, у повному обсязі до Державного бюджету України. Також у 2023 році до бюджету громади надійшло 36,8 млн грн податку на прибуток підприємств комунальної власності. За оренду комунального майна отримано 72,7 млн грн.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Видаткова частина бюджету була переорієнтована на фінансування першочергових заходів, пов’язаних із забезпеченням безперервної роботи об’єктів критичної інфраструктури, першочергових потреб мешканців міста та заходів щодо соціальної підтримки харків’ян.

У 2023 році видатки бюджету Харківської міської територіальної громади склали 17,3 млрд грн.

ОСТАННІ НОВИНИ