Володимир Левiн – заслужений тренер України приєднався до руху волонтерів

30.08.2022 15:40   -
Володимир Левін співпрацює з різними волонтерськими організаціями.

З початку повномасштабної війни президент Федерації військово-спортивних багатоборств Харківської області та Міжнародної організації MSAC, заслужений тренер України Володимир Левін допомагає військовим та найбільш вразливим категоріям населення. Повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, у мирний час Володимир Левін організовував у Харкові міжнародні змагання і турніри, особисто тренував дорослих і дітей та займався патріотичним вихованням молоді. Тренеру вдалося виховати більше 20 титулованих спортсменів. 

Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Володимир Левін зі своєю командою співпрацює з різними волонтерськими організаціями. Разом вони надають гуманітарну допомогу військовослужбовцям та найбільш вразливим категоріям населення, які залишаються на території Харкова та області: людям похилого віку, людям з інвалідністю, самотнім матерям з неповнолітніми або новонародженими дітьми, а також внутрішньо переміщеним особам. Волонтери розвозять продуктові та гігієнічні набори по різних районах міста, а також у Зміїв, Мерефу, Безлюдівку, Лизогубівку, Старий Салтів, Молодову та інші населені пункти, які знаходяться неподалік лінії розмежування. 

Крім цього, Володимир Левін разом з організаціями «Iniciativa-S» та «Чисте довкілля Слобожанщини» евакуювали із зон бойових дій 80 дітей, яких безкоштовно відправили на реабілітацію й оздоровлення у спортивний табір на Закарпатті. 

Понад 100 спортсменів та тренерів федерації військово-спортивних багатоборств Харківської області знаходяться у лавах ЗСУ і ТрО. Зараз вони мужньо виконують свій обов’язок та боронять нашу Україну. Інші займаються волонтерством. Разом ми сила! Тому Харків вистоїть, а Україна обов’язково переможе! – зазначив Володимир Левін.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Харківська дитяча поліклініка №4 продовжує приймати пацієнтів.