Вихованці дитячого будинку «Родина» поїдуть на зимові канікули в Італію. ФОТО

19.12.2019 15:32   -
Автор:
У святковому заході також взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Слобідського району В'ячеслав Ільєнко, депутати міської ради, а також вихованці та педагоги дитячого будинку.
Для гостей малюки і школярі підготували святкову казку, після чого перший віцемер і депутати вручили дітям подарунки.
Ігор Терехов зазначив, що вітати вихованців цього закладу для команди міської ради стало вже доброю традицією, яка приносить радість не тільки дітям, а й дорослим.
«Як подарунок ми підготували для більш старших вихованців дитячого будинку поїздку в Італію на зимові канікули. В ході подорожі діти зможуть познайомитися з різними містами цієї країни, отримають масу приємних вражень, і я впевнений – вони повернуться з хорошим настроєм і новими ідеями для того, щоб втілювати їх у життя в нашому рідному Харкові», – підкреслив Ігор Терехов.
За словами директора дитячого будинку «Родина» Олени Верютіної, поїздки в Італію за підтримки міської ради здійснюються для вихованців дитячого будинку з 2012 року. «Ми співпрацюємо в Італії з благодійною асоціацією, яка знаходить сім'ї, готові прийняти наших дітей на місяць», – зазначила директор установи.
У свою чергу вихованці дитячого будинку презентували гостям подарунки – сувеніри із зображенням мишки, символу 2020 року, які вони зробили своїми руками.
За словами Олени Верютіної, зараз в установі виховуються 58 дітей, з них 47 дошкільнят та 11 школярів. «Всі наші малюки мають батьків, але опинилися у складних життєвих ситуаціях. Вони, зокрема, виховуються в багатодітних сім'ях, матерями-одинаками або перебувають під опікою родичів. Деяких з них забирають додому щодня, але більшість дітей перебувають у нас з понеділка по п'ятницю, а у вихідні за ними приїжджають батьки або опікуни. Діти шкільного віку перебувають у нас на постійній основі – це діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування», – розповіла директор установи.
Довідка. Дитячий будинок «Родина» заснований у 1973 році. Вихованці здобувають освіту в спеціалізованій школі №77. У дитячому будинку працюють 12-метровий басейн, два спортивні зали, обладнані сучасними тренажерами. На подвір'ї встановлено сучасні ігрові майданчики та пісочниці.