Відома українська фехтувальниця зібрала понад 350 тис гривень на реабілітацію військових

07.09.2023 09:59   -
Харлан зібрала понад 350 тис гривень на реабілітацію військових
Фото: Інстаграм О. Харлан

Сама титулована українська фехтувальниця Ольга Харлан продала на благодійному аукціоні унікальну ляльку Барбі, яка є копією самої спортсменки і зроблена в єдиному екземплярі. Їй вдалося зібрати чималу суму, яка буде спрямована на реабілітацію після важких поранень українських захисників. Про це повідомляє спортивна редакція «Інфосіті».

Благодійний Аукціон з коштовним лотом легендарна українська спортсменка, олімпійська чемпіонка, неодноразова переможниця чемпіонатів світу та Європи проводила на платформі eBay. Цю персональну копію ляльки Барбі Ольга Харлан отримала від компанії «Mattel» у 2020 році. Тоді з нагоди 60-ї річниці компанії та відзначення Міжнародного дня боротьби за права жінок була започаткована серія лялькових копій жінок, які надихають дівчаток по всьому світу. Харлан стала першою українкою, яка потрапила до цієї ексклюзивної серії «Barbie Role Models».


Торги на благодійному аукціоні тривали майже два тижні, і в підсумку лялька-фехтувальниця від Ольги Харлан була продана за 10400 американських доларів (близько 385 тисяч грн).

Як повідомляла під час аукціону Харлан, усі зібрані кошті будуть спрямовані до реабілітаційної клініки Bodro у Волинській області, яка займається відновленням військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій.

На сторінках соцмереж вказаної клініки вже повідомили, що така відчутна допомога від знаменитої української спортсменки обов’язково стане в нагоді.

«Для нас це велика честь і велика відповідальність! Ми робимо все можливе, щоб допомагати нашим героям! Завдяки Олі Харлан ми зараз зможемо допомагати більше! Дякуємо всім, хто підтримує нас!» – зазначили у клініці.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також нагадаємо, що одним із найбільш коштовних спортивних лотів, які були продані на підтримку України, стали два чемпіонські персні NВА від знаменитого українського баскетболіста Станіслава Медведенко.

Раніше ми також повідомляли, що Міжнародна федерація фехтування змінила правила щодо рукостискань після скандального поєдинку на чемпіонаті світі між Ольгою Харлан та «нейтральною» спортсменкою з росії.

ОСТАННІ НОВИНИ