Весна та початок літа будуть вирішальними у війні з росією — розвідка

23.01.2023 10:19   -
Весна та початок літа 2023 будуть вирішальними у війні - розвідка

Як зазначив представник ГУР МО Вадим Скібіцький, весна та початок літа 2023 року стануть вирішальними у війні з росією. Про це повідомляють Харьковские известия.

“Весна та початок літа будуть вирішальними у війні. Якщо великий наступ Росії, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом росії та путіна”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

За словами Вадима Скібіцького, Донецьку та Луганську області чекають важкі та вирішальні бої.

Водночас, додав представник ГУР МО, новий напад росіян на Київ через Білорусь малоймовірний, як і активні бойові дії на півдні України, де росіян більше хвилює захист окупованого Криму.

“Коли весна і початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни. Ми поки що не можемо заглядати далеко, ми повинні пройти перший етап – весну та початок літа. Ми бачимо, до чого веде ця війна: змінилося російське військове керівництво, закінчився перший етап мобілізації, російська армія здійснює перегрупування. Наша оцінка проста: основна активність російської армії розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках”, – заявив Вадим Скібіцький.

ОСТАННІ НОВИНИ:

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube