Вадим Гутцайт оприлюднив цифри по загиблим українським спортсменам та тим, хто знаходиться у полоні

16.02.2023 15:11   -
Оприлюднено кількість загиблих українських спортсменів під час війни - НОК
Фото: НОК України

Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт в своєму нещодавньому інтерв’ю відзначив, що значна кількість українських спортсменів та тренерів стали на захист своєї країни. Про це повідомляє спортивна редакція «Харьковских известий».

На превеликий жаль, не всі з цих героїв повернуться додому після Перемоги…

«Дуже багато наших спортсменів знаходяться в лавах ЗСУ. Більше 3 тисяч українських спортсменів та тренерів – усі ті, хто був у спорті. Вони пішли захищати нашу Батьківщину», – відзначив очільник спортивного міністерства та НОК України.

Також Вадим Гутцайт в інтерв’ю каналу «ProUA» розповів, що наразі відомо про 231 загиблого українського спортсмена у війні з російськими загарбниками…

Нагадаємо, що раніше ми, зокрема, повідомляли, що наприкінці січня в одному бою загинули одразу два харківські спортсмени, провідні альпіністи Олександр Заколодний та Григорій Григор’єв… Минулого місяця в боях з російськими інтервентами також загинули харківській фігурист Дмитро Шарпар та харківський волейболіст В’ячеслав Шахов

Також за словами Вадима Гутцайта наразі 35 українських спортсменів знаходяться у полоні. Є й ті, кого вже вдалося звільнити і вони отримують всебічну підтримку та допомогу, в тому числі, від Міністерства молоді та спорту і НОК України.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Крім того Вадим Гутцайт наголосив, що його особиста позиція – Україна має бойкотувати найближчі Олімпійські ігри у Парижі, якщо на них будуть допущені російські та білоруські спортсмени.

«Це дуже складне питання. Я вже свою думку сказав. Якщо вони будуть допущені, то моє особисте бачення – потрібно бойкотувати…Я вважаю, що життя українців важливіше, ніж участь в Олімпіаді, хоча Олімпійські ігри – це найважливіший старт у світі для кожного спортсмена. І для країни те ж саме. Але я не приймаю таке рішення сам. Будемо збирати позачергову асамблею, де всі президенти федерацій, наші відомі спортсмени висловлять свою думку. Або ми їдемо на Олімпіаду, або не їдемо. Будемо приймати це рішення разом з нашою олімпійською сім’єю», – підкреслив міністр молоді та спорту України та голова Національного олімпійського комітету України.

ОСТАННІ НОВИНИ: