В Салтівському районі у Великдень намалювали велетенську писанку (фото)

17.04.2023 13:59   -
Національний рекорд - писанка в Салтівському районі Харкова

Салтівка – найбільший район Харкова, який сильно постраждав від агресії росіян. Нині сюди повертається життя. І рекорди. Про це повідомляють Харьковские известия.

Саме в Салтівському районі, який найбільше постраждав від ракетних ударів ворога, у Великдень встановили і зафіксували національний рекорд — велетенське зображення писанки на асфальті на центральній алеї Парку Перемоги.

Основа зображення – родове дерево, яке символізує могутність і незламність українців: могутній дуб з зеленою відродженою кроною у вигляді карти Харкова і нескореним національним корінням. Салтівська писанка, зображена фарбою на асфальті, названа “Нескорені”, має розміри 23.4м х 17м.

Рекордне зображення писанки, яку створили освітяни і адміністрація Салтівського району, відкрив мер Харкова Ігор Терехов.

“Мене в Харкові вразили три речі. Перше: люди вітали мера так, як свого найбільшого кумира. Друге: зазнавши шаленого натиску рашистських снарядів, Харків зараз виглядає ідеально чистим містом! І третє, звісно, сама рекордна писанка, до створення якої на різних етапах роботи було залучено майже 750 харків’ян”, – зазначила керівниця у Національний Реєстр Рекордів України Лана Вєтрова.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube