В росії готуються до масової мобілізації студентів — ГУР

21.02.2023 14:02   -
В росії хочуть мобілізувати на війну студентів — розвідка

В росії проводяться заходи щодо забезпечення проведення чергової хвилі мобілізації. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на ГУР МО України.

Наразі в рф активно нарощуються можливості із забезпечення масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів. Для цього створюються так звані «дільниці оповіщення», які будуть надавати допомогу військкоматам щодо вручення повісток студентам очної форми навчання.

Зокрема, керівництвом новосибірського державного педагогічного університету, томського політехнічного університету, томського державного педагогічного університету видано документи, які зобов’язують структурні підрозділи закладів виділити певну кількість студентів і співробітників для роботи на «дільницях оповіщення». До цієї роботи планується залучати громадян, які офіційно не підлягають мобілізації. При цьому, в томському політехнічному університеті включення до складу «дільниць» відбувається без згоди або навіть попереднього інформування визначених студентів та співробітників.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Керувати «дільницями» призначаються представники вищого керівництва навчальних закладів.

Як повідомили у воєнній розвідці України, для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави, оскільки оголошену у вересні 2022 року «часткову мобілізацію» офіційно так і не було завершено. Імовірно мобілізацію буде проведено до 1 квітня – початку весняного призову на строкову службу. В разі необхідності початок призову може бути відстрочений.

Читайте також: Росіян готують до нової хвилі мобілізації — воєнна розвідка

ОСТАННІ НОВИНИ: