В одному з районів Харкова затримали кілька шукачів «закладок»

25.10.2019 13:14   -
Автор:
До поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Ньютона у дворі підозрілі чоловіки шукають «закладки». За адресою патрульні поліцейські виявили 19-річного чоловіка. Він зізнався, що у нього при собі є наркотична речовина – маріхуана. Харків’янин раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за наркозлочини.
Під час патрулювання поліцейські також помітили на вулиці чоловіків, які помітно нервували. На запитання, чи мають вони при собі заборонені речовини, один з них, а саме 31-річний чоловік, зізнався, що придбав наркотичну закладку в Інтернет-магазині.
Також до поліції надійшло повідомлення, що молодик на вулиці Середньоуральській шукає «закладки». Під час виїзду на місце події поліцейським був виявлений 24-річний чоловік, який при собі мав згорток з наркотичною речовиною. Він розповів, що прийшов за адресою забрати наркотики, які замовив через Інтернет-сайт.
Працівники поліції усі вилучені речовини направили на експертизу.
Слідчими Слобідського відділу поліції відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).