В Ізюмі сотні дітей зустрічали Поїзд Святого Миколая (фото)

23.12.2022 14:50   -
Новини Харківщини: В Ізюмі сотні дітей зустрічали Поїзд Святого Миколая

Вчора, 22 грудня, деокупованими містами Харківщини проїхав Поїзд Святого Миколая. Про це повідомляють Харьковские известия.

Більше сотні дітей та їх батьків зібралися на залізничному вокзалі Ізюму. Святковий поїзд прибув до першої платформи, де аніматори влаштували розваги для всіх присутніх, а Святий Миколай вручав подарунки малечі.

«Дякуємо «Укрзалізниці» та ЮНІСЕФ за цю чудову акцію, подарунки та справжнє свято для наших діточок. Ізюм зазнав значних руйнувань від дій окупантів. Складно уявити, що пережили його жителі та особливо діти. Ми докладатимемо якнайбільше зусиль, аби повернути повноцінне життя до цього прекрасного міста, все відбудовуватимемо. Вже наступного року, сподіваюсь, кількість дітей і взагалі жителів міста буде такою, як і до війни», – зазначив заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов.

Читайте також: На станції метро “Південний вокзал” відкрили новорічну локацію

До повномасштабного вторгнення в Ізюмі мешкали близько 7000 дітей, зараз – 1800. Ті, хто пережив окупацію, повертаються до мирного життя та продовжують навчання, але дистанційно. Подарунки від Святого Миколая стали дітям у нагоді.

«Це просто чудово! Святий Миколай подарував нам рюкзаки. В них по термосу, канцелярський папір, зошити, ручки», – поділилися сестри Софія та Вероніка Аліфірови.

Нагадаємо, на Харківщині святковий рейс також прослідував через Занки і Балаклію.