В Ізюмі працюють чотири “Пункти Незламності” (фото)

23.12.2022 17:17   -
Новини Харківщини: В Ізюмі працюють чотири "Пункти Незламності"

“Пункти Незламності” в Ізюмі оснащені генераторами, мають запас продуктів харчування та медикаментів. Також до пунктів подали централізоване опалення. На випадок аварій є буржуйки та дрова, аби люди мали змогу обігрітися, повідомляють Харьковские известия.

«Червоний Хрест» передав меблі і продукти харчування саме для цього Пункту. Бракує тільки Starlink, щоб він був повністю оснащений. Ми чекаємо на них, невелику партію. І сподіваємось, що майже всі «Пункти Незламності» по Харківській області будуть мати Starlink і доступ до Інтернету», – зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Читайте також: “Пункти незламності” у Харкові допомагає облаштовувати Червоний Хрест

Одночасно такий «Пункт Незламності» може вмістити до 100 людей. Нині у місті є світло. Тож, розповідають місцеві, до Пункту ходять, аби обігрітися та поспілкуватися із сусідами.

«Зараз у будинках майже все є – вода, тепло, газ і світло. Люди ходять, але не багато. Ми тут у холодні дні гріємось та із сусідами спілкуємось. Пункт оснащений усім необхідним. Зручно та спокійно», – розповідає місцевий житель Олександр Шидловський.

Нагадаємо, що на Харківщині вже облаштовано 305 «Пунктів Незламності», готових до цілодобової роботи. Знайти найближчий можна на сайті nezlamnist.gov.ua або за допомогою чат-боту @nezlamnistbot.