В ІВЦ «Бузок» відкрилась онлайн-виставка робіт фіналістів конкурсу «Наше мирне небо»

29.09.2022 09:43   -
Новини Харкова: В ІВЦ "Бузок" виставка малюнків «Наше мирне небо»

Відбувся фінал соціального проєкту Харківського аероклубу – конкурсу дитячого малюнка «Наше мирне небо — 2022». Серед фіналістів – діти з 14 регіонів країни, повідомляють Харьковские известия.

Традиційно в День авіації України фіналісти конкурса збиралися на аеродромі «Коротич», де мали змогу подивитися авіашоу під час KharkivAviaFest та здійснити політ на літаках. Аеродром зазнав неодноразових обстрілів та ракетних атак та зараз не працює, проте традиційний конкурс малюнків відбувся.

Конкурс «Наше мирне небо-2022», започаткований Харківським аероклубом, тривав з квітня по вересень і через воєнні дії відбувся в онлайн-форматі.

«Усі малюнки об’єднує нестримна жага до Перемоги України, віра в світле майбутнє нашої країни. Державна символіка, кольори національного прапора присутні майже у всіх роботах. Символами перемоги, незламності, національних традицій у малюнках стали наші воїни, представники ЗСУ, жінки в національному вбранні, щасливі діти, що бажають жити під мирним небом», – зазначили організатори.

З роботами фіналістів можна ознайомитись на сайті виставкового центру «Бузок».