В Індустріальному районі Харкова усунули дві аварії на водоводах (фото)

11.03.2024 14:48   -
В Індустріальному районі Харкова усунули аварії на водоводах

За минулі вихідні бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 15 аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання. Про це повідомляє Інфосіті.

Також бригади АВР відремонтували 21 оглядовий колодязь із заміною запірно-регулюючої арматури та упорядкували шість водорозбірних колонок.

Зокрема, напередодні сталися дві аварійні ситуації на водоводах в Індустріальному районі.

«Перша аварія виникла на вулиці Миру на водоводі діаметром 800 мм, що забезпечує водою половину мешканців району. Діяли оперативно, без відключення містян від послуг. Коли комплекс відновлювальних заходів підходив до завершення, отримали інформацію про те, що на вулиці Тархова на трубопроводі аналогічного діаметру, який, до речі, забезпечує водою другу половину мешканців, сталося серйозне пошкодження. І в цьому випадку, працюючи без відключення харків’ян від водопостачання, ремонтники, під керівництвом досвідченого Віктора Дриги, успішно впоралися з відповідальним завданням», – поінформував начальник районної служби Володимир Сундук.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Сьогодні, 11 березня, ремонтники комплексу «Харківводопостачання» розпочали ліквідацію 12 пошкоджень на водопровідних об’єктах.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном: 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ