В Індустріальному районі Харкова усунули аварію на водоводі (фото)

06.09.2023 14:41   -
У Харкові на вулиці Роганській усунули аварію на водоводі

У вівторок, 5 вересня, бригади КП «Харківводоканал» усунули 14 аварійних ситуацій на водоводах та капітально відремонтували 10 оглядових колодязів. Про це повідомляє Інфосіті.

Значний обсяг відновлювальних заходів був проведений в Індустріальному районі Харкова. На вулиці Роганській ремонтники ліквідували серйозні пошкодження на водоводі діаметром 600 мм.

«У зв’язку з тим, що цей трубопровід відіграє вагому роль у забезпеченні водопостачання району, ремонт провели без відключення подачі води. Також ліквідували течію в оглядовому колодязі на вулиці Грицевця. Паралельно продовжуємо інтенсивні роботи із заміни технічно зношених ділянок вводів до центральних районних теплових пунктів. Наразі перекладки проводимо на проспекті Олександрівському та вулиці Великої Кільцевої. Загалом на цих об’єктах встановимо 130 метрів сучасних трубопроводів», – повідомив начальник районної служби Володимир Сундук.

Сьогодні, 6 вересня, бригади аварійно-відновлювальних робіт розпочали ліквацію 12 пошкоджень на водопровідних мережах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Для економії часу ремонтників харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ