В Індустріальному районі Харкова проводять заміну внутрішньобудинкових комунікацій

12.01.2023 12:40   -
Харківські комунальники ремонтують внутрішньобудинкові системи

Бригади ділянки Індустріального району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» щодня виконують понад 30 заявок харків’ян. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив сьогодні, 12 січня, начальник районної ділянки Сергій Шеховцов, лише останнім часом значний обсяг комплексних робіт, що включають масштабні заміни внутрішньобудинкових систем та запірної арматури, проведено в будинках на пр. Героїв Харкова, а також вулицях Велика Кільцева та Бібліка.

«У цих будинках нами було поєднано поточний ремонт та технічне обслуговування внутрішньобудинкових комунікацій. Зокрема, в одному з будинків на вулиці Великій Кільцевій, який дуже серйозно постраждав під час ворожого обстрілу, з профілактичних міркувань провели заміну каналізаційних комунікацій одразу у трьох під’їздах. Така виробнича політика дозволяє запобігати виникненню потенційно можливих аварійних ситуацій. На черзі – капітальний ремонт системи водопостачання в одному з будинків на бульварі Каркача», – поінформував Сергій Шеховцов.

Підбиваючи підсумки роботи підрозділу за минулий рік, начальник дільниці зазначив, що в районі вже упорядковано всі комунікації в будинках, що постраждали від агресора і де нині мешкають харків’яни.

Також незважаючи на найскладнішу обстановку, пов’язану із серйозними руйнуваннями житлового фонду, ситуацію з водопостачанням та справною роботою системи водовідведення вдалося утримати під контролем.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.