В яких лікарнях Харківської області можна отримати безоплатну послугу з реабілітації

29.03.2024 12:40   -
Безкоштовна реабілітація в лікарнях Харківської області

Лікарні, які мають договори з Національною службою здоров’я України, можуть надавати послуги пацієнтам у стаціонарних та амбулаторних умовах. Для пацієнтів ці послуги безоплатні, повідомляє Iнфосiтi.

Держава сплачує лікарням за реабілітацію одного пацієнта в амбулаторних умовах – 10 820 грн. Тариф на стаціонарну реабілітацію становить 19 769 та може бути більшим (до 41 тис. грн), залежно від складності випадку та видів реабілітації.

Направлення на реабілітацію в амбулаторних умовах дає сімейний лікар або лікар-фахівець, в умовах стаціонару – лікар-фахівець. Цикл реабілітації в амбулаторних або стаціонарних умовах становить щонайменше 14 днів.

“Пацієнт отримує індивідуальний реабілітаційний план, лабораторні, інструментальні дослідження, знеболення, психологічну підтримку і роботу з мультидисциплінарною командою, у складі якої є лікар фізичної реабілітаційної медицини, фізичний терапевт, ерготерапевт, психолог, невролог”, – зазначила директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна.

Минулого року у Харківській області реабілітацію у стаціонарі отримали 10 128 пацієнтів, 10 588 громадян – амбулаторно.

12 закладів Харківщині мають контракти з НСЗУ за пакетом “Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах”, це лікарні у Харкові, Балаклії, Близнюках, Лозовій, Дергачах, у селищах Пісочин та Березівське.

23 медзаклади Харківської області уклали договори про надання послуг за пакетом “Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах”. Це лікарні у наступних населених пунктах: Харків, Балаклія, Березівське, Близнюки, Дергачі, Лозова, Нова Водолага, Первомайський, Пісочин, Чугуїв.

Знайти лікарню, яка надає послуги з реабілітації, можна на сайті НСЗУ, обравши в розділі “Е-дані” вкладку “Аналітичні панелі (дашборди)” та дашборд “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”. Потрібно включити на третій сторінці дашборду у фільтрах потрібну область або населений пункт, а в “Групі послуг” – необхідний пакет. Дашборд покаже всі заклади, які мають договір на пакет, а також їх контакти.

Також можна зателефонувати до контакт-центру за номером 16-77. Оператор підкаже найближчий медзаклад із договором.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ