Укрпошта випустила марку до Дня Незалежності України

24.08.2022 12:30   -
Новини Харкова: Укрпошта випустила марку до Дня Незалежності

До Дня Незалежності України 24 серпня Укрпошта випустила поштовий блок “Вільні. Незламні. Непереможні”. До блоку увійшла марка з українським воїном та 6 ілюстрацій, які показують останні 6 місяців великої 8-річної війни українського народу з російськими окупантами. Про це повiдомляють Харьковские известия.

Блок виконано у графічному стилі. Центральний об’єкт блоку – поштова марка з образом українського захисника, який уособлює мужність і незламність українського воїнства в боротьбі за незалежність своєї країни. Поштова марка оформлена в кольорах національного прапору України. Полігональний стиль, у якому виконані ілюстрації, додає поштовому блоку сучасного вигляду і використовується на поштовій продукції Укрпошти вперше.

Кожна з ілюстрацій – це окремі трагічні історії українців, які відбулися в різний період воєнного часу в різних регіонах України. Вони об’єднані між собою одним словом – «ВІЙНА»:

  • Жінка, що стоїть у багатоповерхівці на уламках зруйнованої квартири.
  • Мама з дитям, що переховується від ракетних ударів у метро.
  • Дівчинка перед грудою згорілих цивільних авто.
  • Драматичний театр в Маріуполі з сигнальним написом «ДЕТИ», який став останнім прихистком для багатьох українців.
  • Святогірська лавра, яка неодноразово піддавалася атаці окупантів.
  • Дитячий возик, кинуті валізи і іграшки – картина, яку можна було зустріти на вокзалі кожного українського міста.

Автор поштового блоку – молодий український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін.

Тираж поштового блоку – 1 млн примірників. Номінальна вартість блоку – 60 грн. До блоку також випущено конверти «Перший день» і немарковані художні конверти.

Придбати поштовий блок та конверти можна починаючи з 24 серпня у міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Крім того, новий поштовий випуск традиційно продаватиметься на офіційних онлайн-магазинах Укрпошти на маркетплейсах. Також онлайн можна замовити набори з погашенням штемпелем “Перший день”.

Раніше ми повідомляли про те, що стартував продаж нової поштової марки “Доброго вечора, ми з України!”.