Учні шкіл Харкова — переможці Всеукраїнських турнірів

23.01.2023 16:10   -
Учні шкіл Харкова — переможці Всеукраїнських турнірів

Відбулися фінальні етапи Всеукраїнських турнірів: юних винахідників і раціоналізаторів (Чернігів), юних хіміків (Київ). У турнірах взяли участь 8 команд з Харкова. З них 7 стали переможцями. Про це повідомляють  Харьковские известия.

Зокрема, на ХХІІІ Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів, який проходив на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Харків представляли п’ять команд.

Переможцями турніру стала команда учнів гімназії №47 «Харків 47», до складу якої увійшли Роман Любота (виборов I місце в особистій першості), Максим Даншин, Єгор Годованець, Артем Сірик та Федір Шестірко (виборов I місце в особистій першості).

Друге місце посіла команда учнів Салтівського району «Вектор», до складу якої увійшли Костянтин Ященко (II місце в особистій першості) та Юрій Кашуба (учні гімназії №144), Ярослав Безвесільний, Володимир Дзюбін та Рустам-Михайло Махортов (учні школи №122).

Третє місце вибороли команда учнів Холодногірського району «Кварк» і команда учнів Новобаварського району «Електрум».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

XXVIII Всеукраїнський турнір юних хіміків проходив з 15 по 18 січня на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На турнірі Харків представляли три команди.

Переможцем турніру стала збірна команда «Харків Салтівка», а друге місце між собою розділили команда учнів 10-х класів гімназії №14 та збірна команда «Харків Новобаварський».

Також харківські школярі отримали дипломи в особистій першості. Так, дипломом І ступеня нагороджено ученицю 11 класу гімназії №144 Еліну Камалову, дипломи ІІ ступеня отримали учень 11 класу спеціалізованої школи №162 Денис Волошко та учень 10 класу гімназії №14 Нікіта Ісаєв, а дипломи ІІІ ступеня – учень 11 класу гімназії №23 Данило Гунько, учениця 11 класу школи №28 Олена Рудичева, учні 10 класу гімназії №14 Борис Краснокутський та Владислава Іванова.

ОСТАННІ НОВИНИ: