У звільнених містах Харківщини відновлюють роботу банківські установи

19.09.2022 12:50   -
Новини Харківщини: Банки відновлюють роботу в деокупованих містах

На деокупованих населених пунктах Харківщини починають працювати Ощадбанк та ПриватБанк. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на Мінреінтеграції.

Мешканці поступово отримують можливість скористатися послугами Ощадбанку. Завтра, 20 вересня, відбудуться перші виїзди мешканців Куп’янська до найближчих відділень. Автобуси відправляться до м. Чугуїв (вул. Старонікольська, 33) та м. Харків (вул. Біблика, 20/8). В Ощадбанку запевнили, що готові до прийому людей: працюватиме необхідна кількість персоналу та буде достатньо готівки.

Також планується відновити роботу відділень. Зокрема, у м. Балаклія – 19-20 вересня. Це повноцінне велике відділення, яке обслуговуватиме місто і найближчі села. А також у смт Шевченкове – до кінця вересня.

Відновлюється робота банкоматів. Перші транзакції пройшли у смт Золочів та м. Дергачі. Ще кілька банкоматів мають відновитися цього місяця: смт Червоний Донець, смт Андріївка та м. Балаклія.

У м. Дергачі Ощадбанк запускає послугу «Готівка на касі». Нею можна буде скористатися в торгово-сервісних підприємствах. Загалом 4 термінали.

Новини Харківщини: Банки відновлюють роботу в деокупованих містах

На деокупованій Харківщині також відновлюється робота ПриватБанку. Графік відновлення роботи відділень можна побачити нижче.

Новини Харківщини: Банки відновлюють роботу в деокупованих містах

Раніше ми повідомляли про те, що Нова Пошта повертається в деокуповані міста Харківської області.