У звільнені міста Харківщини прибули мобільні медичні бригади

15.09.2022 17:30   -
Новини Харківщини: Мобільні бригади медиків працюють у звільнених містах

У звільнені районні центри Харківщини прибули мобільні бригади медиків. Сьогодні, 15 вересня, медики оглядають мешканців Вовчанська та Балаклії. Про це повідомляють Харьковские известия.

Пересувна амбулаторія дислокується біля центрального медичного закладу у кожному населеному пункті. До маломобільних громадян лікарі навідуються додому.

Оскільки стабільного зв’язку на щойно деокупованих територіях поки немає, люди не можуть самі зв’язатись із лікарями, щоб проконсультуватися чи викликати їх.

Оголошення про прибуття мобільної медичної бригади напередодні роблять представники органів місцевого самоврядування. Або – за їх відсутності – військові чи рятувальники, що вже розгорнули штаби на звільнених територіях. Саме вони збирають і надають лікарям оперативну інформацію про кількість мешканців, які потребують медичної допомоги, та стан цих людей.

Мобільні бригади з медиків почали працювати на Харківщині від учора – вони побували в Ізюмі. Бригади сформовано на базі підрозділу медицини катастроф. Вони працюватимуть в області до відновлення медичної інфраструктури та повноцінного зв’язку.

Щойно зв’язок буде відновлено, лікарі та бригади екстреної медичної допомоги будуть доступні за звичним усім телефоном: «103».

Раніше ми повідомляли про те, що жителі деокупованих територій Харківщини почали отримувати пенсії.