У воєнному Харкові відновили роботу всі торговельні мережі міста

06.03.2023 17:11   -
У воєнному Харкові відновили роботу всі торговельні мережі міста

У місті Харкові відновили роботу всі торговельні мережі міста, а також відкриваються нові крамниці продовольчих, побутових, будівельних товарів тощо. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на Департамент адміністративних послуг і споживчого ринку.

Як зазначили у Департаменті, повністю або частково відновили роботу всі мережі супермаркетів («Клас», «Рост», «Восторг», «Сільпо», «АТБ-маркет», «Чудо маркет», «Метро» тощо). Загалом у місті працюють близько 80% від довоєнної кількості супермаркетів та велика кількість продовольчих магазинів («Посад», «Кулиничі», «Свіжина», «Галя балувана», «Агромол» тощо).

Також відновили роботу близько 400 аптек (зокрема, мережі: «9-1-1», «Копійка», «АНЦ», «МедСервіс», «Славутич», «Подорожник», «Аптека доброго дня», КП «Муніципальна аптека» тощо). У всіх районах міста. працюють 76 зоомагазинів та 32 ветеринарних клініки.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

На сьогодні функціонують 45 з 52 ринків та торговельних майданчиків, в тому числі найбільші продовольчі ринки Харкова: Кінний, Центральний, Тракторозаводський, Новосалтівський, Індустріальний та інші.

ОСТАННІ НОВИНИ: