У власність Харківської міськради повернули земельну ділянку в центрі міста

07.09.2022 13:36   -
Новини Харкова: Земельну ділянку в центрі міста повернули міськраді

Господарським судом Харківської області задоволено позовну заяву про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки Харківській міській раді. Про це повідомляють Харьковские известия.

Встановлено, що між Харківською міськрадою та одним із підприємців у 2006 році було укладено договір оренди земельної ділянки, розташованої пр проспекту Науки у м. Харкові, для будівництва офісної будівлі та її подальшої експлуатації.

Проте орендарем з 2006 року жодної будівлі не було збудовано. Замість цього орендована земельна ділянка разом із фрагментом проїжджої частини дороги огороджена металевим парканом та використовувалася як автостоянка. Також орендарем порушувалися істотні умови договору оренди землі в частині своєчасної та в повному обсязі сплати орендної плати. Вказані порушення стали підставою для направлення окружною прокуратурою позову до суду.

Господарським судом Харківської області задоволено позовну заяву Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова в інтересах Харківської міської ради до підприємця про розірвання договору оренди землі та повернення земельноі ділянки вартістю понад 2 млн гривень.

Наразі триває строк на апеляційне оскарження.

Раніше ми повідомляли про те, що територіальній громаді Харкова повернули земельну ділянку вартістю 9 мільйонів гривень.