У Темнівську виправну колонію (№100) придбали собаку породи кане-корсо

10.10.2019 15:30   -
Автор:
Порода створювалася, насамперед, як робоча, вона орієнтована на захист і охорону. Собаки сильні, витривалі і дуже розумні. Це прекрасний охоронець з вродженим почуттям території, безстрашний і здатний до прийняття самостійних рішень.
Під час несення служби, службовий собака застосовується у різних випадках, таких як: охорона житлових та виробничих зон, на ділянках, де можливе вчинення втечі засудженими і велике віддалення від чатових, а також при надзвичайних ситуаціях. Важлива роль приділяється оновленню поголів’я, їх утриманню, вирощуванню та дресируванню. Тому на початковому етапі свого життя, завдання цуценяти вирости здоровим, а вже через декілька місяців з ним почнуть проводити дресирувальні заняття щодо слухняності та охорони об’єкту.
На думку виконуючого обов’язки першого заступника начальника установи Олександра Ключка, постійне оновлення службових вартових та розшукових собак є запорукою успішного виконання службових завдань.
Нагадаємо, собаку породи кане-корсо Харківський міський голова Геннадій Кернес нещодавно подарував меру Тбілісі Кахи Каладзе.