У Слобідському районі Харкова усунули 222 пошкодження на водоводах (фото)

29.12.2022 14:20   -
У Слобідському районі Харкова усунули 222 пошкодження на водоводах

У Слобідському районі бригади служби зовнішніх водопровідних мереж КП «Харківводоканал» з початку року усунули 222 пошкодження на ділянках трубопроводів холодного водопостачання. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив сьогодні, 29 грудня, начальник районної служби Олексій Мацюк ще 2022 року ремонтники упорядкували 195 оглядових колодязів і капітально відремонтували 40 водорозбірних колонок.

«Цього складного року працюємо в режимі підвищеної готовності для того, щоб якомога швидше реагувати на аварійні ситуації, що виникають на об’єктах водопровідного господарства. Зокрема, вчора ліквідували два пошкодження на ділянках магістралей діаметром 200 мм вулицями Ньютона та Ковтуна. У першому випадку сталася досить серйозна аварія, але досвідчені ремонтники успішно впоралися з відповідальним завданням та оперативно відновили водопостачання харків’ян. Після завершення ремонтних робіт території обов’язково впорядкували», – поінформував Олексій Мацюк.

Напередодні бригади АВР Комплексу «Харківводопостачання» усунули 10 пошкоджень на водоводах та упорядкували 7 оглядових колодязів.

Читайте також: У Харкові ліквідують аварію на каналізаційному колекторі у Новобаварському районі

Сьогодні ремонтники розпочали відновлювальні роботи на 19 пошкоджених ділянках водоводів.

Раніше ми повідомляли про те, що через ворожі обстріли в Харкові та області горіли об’єкти критичної інфраструктури.