У скверах та парках Харкова продовжують відновлювати кабельні мережі (фото)

05.12.2022 09:03   -
Новини Харкова: У скверах та парках відновлюють кабельні мережі

Комунальне підприємство «Міськсвітло» продовжує роботи з відновлення та ремонту кабельних мереж у садах, парках та скверах Харкова. Про це повідомляють Харьковские известия.

Також комунальники ліквідовують аварії та відновлюють освітлення на території приватного сектора та у мікрорайонах «Горизонт», Шишківка, П’ятихатки та ін. Робітники підприємства замінюють пошкоджені опори та кронують дерева в охоронній зоні повітряних мереж.

Крім того, спільно з ДСНС підключають мережі до пунктів обігріву та підготували аварійне живлення для роботи структурних підрозділів підприємства.

Читайте також: Харківобленерго оновило графік погодинних відключень світла у Харкові та області

Всього з 24 лютого по 30 листопада було усунуто понад 2,9 тис. аварій на мережах зовнішнього освітлення, замінено 77 пошкоджених опор, відновлено роботу 841,2 км мереж освітлення, здійснено ремонт 734 виконавчих пунктів, поновлено роботу освітлення на 539 вулицях.

Також виконано заходи щодо спільного відновлення мереж життєзабезпечення міста, вивезення пошкоджених автомобілів, відключення, згідно з розпорядженням, МАФів від електропостачання та сумісні заходи з ДСНС по демонтажу мереж з подальшим відновленням.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харкові комунальники усувають прорив на тепломережах.