Комунальники усунули пошкодження на водоводах у Шевченківському районі

20.01.2023 15:15   -
Новини Харкова: Комунальники усунули дві аварії на водоводах 19.01

У четвер, 19 січня, бригади КП «Харківводоканал» ліквідували вісім аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів. Про це повідомляють  Харьковские известия.

Зокрема, у Шевченківському районі бригади оперативно усунули два пошкодження на магістралях діаметром 300 мм на вул. Бойовій та пр. Перемоги.

«У першому випадку аварійна ситуація сталася на трубопроводі, який забезпечує водою мешканців приватного сектору. Діяли за заздалегідь підготовленим планом. Оперативно виявивши причину пошкодження, негайно розпочали його усунення та впоралися у встановлені терміни. Також надійно спрацювали під час ліквідації аварії на проспекті Перемоги. Паралельно продовжуємо підготовчі заходи щодо проведення ремонту на водоводі по вулиці Білогірській», – поінформував начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрій Целогородцев.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Сьогодні 24 бригади АВР розпочали ліквідацію 18 пошкоджень на водопровідних мережах.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ: