У Шевченківському районі Харкова усунули аварію на магістралі (фото)

06.04.2023 13:20   -
У Харкові усунули аварію на магістралі на вулиці 23 Серпня

У середу, 5 квітня, бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 12 аварійних ситуацій на ділянках трубопроводів та відремонтували 10 оглядових колодязів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, у Шевченківському районі комунальники провели великий комплекс ремонтно-відновлювальних робіт на магістралі діаметром 300 мм на вулиці 23 Серпня.

«Перед початком робіт склали чіткий план дій, а також запаслися необхідною спецтехнікою, обладнанням та матеріалами. У ході проведення заходів переклали технічно зношену ділянку магістралі із заміною запірної арматури. Капітально відремонтували оглядовий колодязь, а також встановили новий пожежний гідрант. Паралельно на магістралі діаметром 200 мм на вулиці Ахсарова продовжуємо комплекс підготовчих робіт до заміни ділянки трубопроводу», – повідомив начальник районної служби Андрій Целогородцев.

Сьогодні, 6 квітня, бригади АВР розпочали ліквідацію 10 аварійних ситуацій на водоводах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ