У Шевченківському районі Харкова перекладають водоводи

11.07.2023 14:22   -
У Шевченківському районі Харкова перекладають водоводи

З початку року бригади КП «Харківводоканал» переклали понад 930 метрів трубопроводів холодної води у Шевченківському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, сьогодні, 11 липня, ведеться заміна 10 метрів аварійної ділянки діаметром 400 мм на вулиці Університетській у центрі Харкова.

«Вчора оперативно зреагували на заявку, локалізували місце протікання, визначилися з обсягом реконструкції та негайно провели усі підготовчі процеси. Ремонтні роботи відбуваються безпосередньо на проїжджій частині вулиці, що створює додаткові складнощі. Щоб не створювати заторів та проблем автомобілістам, відновлювальні заходи продовжували й у нічний час. На даний момент вже закінчили перекладку водоводу, налагоджуємо та перевіряємо міцність з’єднань. Одночасно замовили автомобілі з піском для утрамбування та впорядкування місця розриття. Плануємо всі роботи закінчити сьогодні та одразу відновити подачу води», – поінформував начальник районної служби Андрій Целогородцев.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, також сьогодні комунальники усувають позаштатні ситуації на зовнішніх мережах по вулиці Фронтовій та проспекті Перемоги.

«У районі не припиняється інтенсивна робота щодо покращення водопостачання у мешканців. З початку року ми відремонтували 29 водорозбірних колонок, замінили 40 люків, встановили 22 пожежні гідранти», – зазначив Андрій Целогородцев.

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» взяли в роботу 15 аварійних об’єктів по всіх районах міста.

ОСТАННІ НОВИНИ