У Салтівському районі відновлюють пошкоджені газопроводи (фото)

08.11.2022 11:36   -
Новини Харкова: У Салтівському районі відновлюють пошкоджені газопроводи

Фахівці АТ «Харківміськгаз» відновлюють пошкоджені газові мережі у Салтівському районі Харкова. Про це повідомляють Харьковские известия.

За допомогою спецтехніки газовики ліквідували пошкодження на газопроводах, які знаходяться на висоті, заваривши сотні отворів від уламків снарядів, а також замінивши непридатні до використання ділянки газогонів.

Водночас газовики отримали доступ до обстеження вулиць Київського району, які були лінією оборони на околицях Харкова. Зокрема, на Великій Данилівці продовжуються масштабні ремонтно-відновлювальні роботи на пошкоджених від ворожих обстрілів газопроводів.

Читайте також: Завдяки споживачам газу перше авто відправилось на передову

“Для стабільної роботи газової системи в опалювальний період спеціалісти компанії проводять комплекс планових та ремонтних робіт. Вчасна оплата послуги за доставку природного газу дає змогу закуповувати пальне для аварійних машин та усі необхідні матеріали для ліквідації наслідків обстрілів, ремонтів газопроводів та підтримці їхньої безаварійної та безперебійної роботи”, – розповіли у прес-службі “Харківміськгаз”.

Раніше ми повідомляли про те, що з початку місяця на Харківщині відновили газопостачання у 9 тисяч домоволодінь.