У Салтівському районі перекладають водовід діаметром 300 мм

12.02.2024 16:08   -
У Салтівському районі Харкова перекладають водовід діаметром 300 мм

Бригади КП “Харківводоканал” продовжують перекладку 90 метрів технічно зношеної ділянки водоводу діаметром 300 мм на вулиці Тракторобудівників у Салтівському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

Під час виконання комплексних робіт комунальники також замінюють запірну арматуру та реконструюють оглядові камери на водопроводі.

«Перекладаємо аварійну ділянку мережі методом санації без вимкнення абонентів. На сьогодні завершуємо монтажні роботи та безпосередньо встановлюємо обладнання. Для безперебійного водопостачання використали альтернативний варіант подачі води. Відновлювальні бригади забезпечені необхідною технікою, використовуємо сучасні матеріали, які прослужать не один десяток років. Завершити заміну із подальшим благоустроєм місця ремонту плануємо до кінця тижня. Паралельно продовжуємо ліквідацію аварійних ситуацій на трубопроводах», – наголосив начальник районної служби В’ячеслав Глущенко.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, з початку 2024 року ремонтники районної служби упорядкували 8 водорозбірних колонок, встановили 16 засувок та 18 пожежних гідрантів.

Всього за тиждень бригади комплексу ліквідували 39 аварійних ситуацій, упорядкували 56 оглядових колодязів і відновили 16 водорозбірних колонок.

Сьогодні, 12 лютого, у роботі 7 позаштатних ситуацій на об’єктах водопостачання.

ОСТАННІ НОВИНИ