У Новобаварському районі Харкова відновлюють каналізаційні колодязі (фото)

23.11.2022 14:20   -
Новини Харкова: Комунальники відновлюють каналізаційні колодязі

У Новобаварському районі бригади КП «Харківводоканал» відновлюють каналізаційний колодязь, що приймає стоки з вулиць приватного сектору. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив сьогодні, 23 листопада, начальник Новобаварської районної експлуатаційної ділянки Дмитро Мурза, роботи виконуються спільно з майстрами служби з ремонту мереж каналізації.

«Усунення аварійної ситуації, яка виникла на технічно зношеному каналізаційному колодязі діаметром 1000 мм та глибиною залягання чотири метри розпочали на початку місяця. Виконали значний обсяг земляних та підготовчих робіт, так котлован для подальшого відновлення системи водовідведення довелося розширити до 100 квадратних метрів. Демонтували колодязь, замінили понад чотири метри аварійної ділянки трубопроводу. Щоб не створювати додаткових незручностей харків’янам, реконструювали об’єкт без відключення споживачів, для цього попередньо приєднали паралельний трубопровід. На даний момент закінчуємо відновлення колодязя, також повністю перевірили функціонування всього обладнання. Повний цикл ремонтних робіт з подальшим упорядкуванням місця розриття намітили завершити до кінця тижня», – зазначив Дмитро Мурза.

Читайте також: Комунальники чистять Харків після нічного снігопаду (фото)

За його словами, незважаючи на складнощі воєнного часу, служби комплексу «Харківводовідведення» продовжують контролювати систему відведення стоків у Харкові, як і раніше, виконуються всі технологічні ремонти та ревізії, завершено підготовку об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період. Зокрема, у Новобаварському районі у поточному році замінили 33 технічно зношені люки та упорядкували понад 50 каналізаційних колодязів з ремонтом плит перекриття. Також, завершили профілактичне прочищення 13 км каналізаційних мереж.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харкові ремонтують пошкоджені ділянки трубопроводів.