У Новобаварському районі Харкова усунули три аварії на магістралях

31.01.2023 12:23   -
У Новобаварському районі Харкова усунули три аварії на магістралях

У понеділок бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 17 пошкоджень на ділянках трубопроводів та упорядкували 13 оглядових колодязів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, в Новобаварському районі ремонтники ліквідували три аварії на магістралях на вул. Полтавський Шлях (діаметр 400 та 150 мм) та вул. Джутовій (200 мм).

«Досить складним виявилося одне з пошкоджень на трубопроводі діаметром 150 мм на вулиці Полтавський Шлях. Тому, довелося на деякий час відключити водопостачання та якнайшвидше провести комплекс відновлювальних заходів. Маючи все необхідне, досвідчені ремонтники впоралися з відповідальним завданням у встановлений термін. А ось на магістралі на вулиці Джутовій, яка забезпечує водою мешканців приватного сектору, обійшлися без відключення харків’ян від водопостачання. Спрацювали оперативно та якісно. Після завершення робіт всі території упорядкували», – поінформував начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж Євгеній Сальков.

Сьогодні, 31 січня, 21 бригада АВР розпочала ліквідацію 18 пошкоджень на водопровідних мережах.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце, точну адресу і надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ:

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube