У Новобаварському районі Харкова оновлюють магістраль (фото)

21.02.2024 17:20   -
У Новобаварському районі Харкова оновлюють магістраль

Бригади КП “Харківводоканал” приступили до перекладки технічно зношеної ділянки водоводу довжиною 120 метрів на вулиці Коростельській. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Магістраль оновлюють бригади аварійно-відновлювальних робіт Новобаварської служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання».

«У зв’язку з тим, що трубопроводу вже понад 50 років і тут постійно трапляються аварії, назріла гостра потреба у заміні цієї ділянки. Певні складнощі виникають під час виконання земляних робіт, оскільки тут розташовані інші комунікації міської інфраструктури. На час ремонту магістралі подача води харків’янам здійснюватиметься у звичайному режимі. І лише в процесі перепідключення мереж водопостачання буде припинено, але для забезпечення водою мешканців району залучимо автоцистерни підприємства. Бригади повністю укомплектовані всім необхідним, а тому впораємося у встановлений термін», – підсумував начальник районної служби Євген Сальков.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ