У мерії Харкова прокоментували інформацію щодо можливого проведення уроків у метро

20.07.2023 14:32   -
У мерії Харкова прокоментували проведення уроків в метро

Нагадаємо, напередодні Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував частину навчального процесу проводити у метро. Але це ще не остаточний варіант, запевнили в мерії, проробляються і інші. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як організувати комбіноване навчання – сьогодні одне з головних завдань, над якими щоденно працює мер, заявив речник міськради Юрій Сідоренко.

“Є запит від батьків на те, щоб хоча б учні молодших класів мали змогу вчитися не вдома, а з учителем та однолітками. Основне питання – як зробити комбіноване навчання максимально безпечним та зручним. Тому і проробляються безліч варіантів, і проведення уроків у метро – лише один з них. Всі ж ми розуміємо, що у метрополітені є приміщення, в яких можна спробувати це організувати. Але це лише один з варіантів, над яким зараз працюють і в Департаменті освіти й у відповідному КП”, – йдеться в дописі Сідоренка в ФБ.

Щойно мер матиме всю повну і необхідну інформацію для ухвалення того чи іншого варіанту – він одразу про це повідомить харківʼян, запевнив Юрій Сідоренко.

ОСТАННІ НОВИНИ