У Мереф’янській громаді модернізували високовольтну повітряну лінію (фото)

29.11.2023 17:27   -
У громаді на Харківщині модернізували високовольтну повітряну лінію

Фахівці АТ “Харківобленерго” модернізували високовольтну повітряну лінію 6 кВ, яка живить майже 1700 споживачів Мерефи та села Яковлівка. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Електрична мережа у Мереф’янській громаді зазнала значних пошкоджень внаслідок ворожого авіанальоту в ніч проти 3 березня 2022 року.

“Було розбито нашу підстанцію, уламками зруйновано опори та обірвано дроти. Проте у найкоротші терміни нам вдалося повернути людям світло, задіявши резервну схему живлення. Тоді ж було відновлено підстанцію та замінено пошкоджені опори”, – зазначив начальник Мереф’янського РЕМ Олексій Стахміч.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, для забезпечення споживачів цієї частини громади надійним та якісним електропостачанням треба було модернізувати повітряну лінію. Енергетики виконали повну заміну проводу на ділянці, яка постраждала внаслідок авіанальоту, – всього 1,2 км.

Довідка. На село Яковлівка Мереф’янської громади окупанти здійснили авіаналіт у ніч проти 3 березня 2022 року. Було пошкоджено близько 120 будинків, а понад 30 – зруйновані повністю. Четверо жителів села загинули.

ОСТАННІ НОВИНИ