У Київському районі ліквідували аварії на водоводах (фото)

04.10.2022 14:02   -
Новини Харкова: У Київському районі усунули дві аварії на водоводах

Вчора, 3 жовтня, бригадами КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 10 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та упорядковано 8 оглядових колодязів.  Про це повідомляють Харьковские известия.

Зокрема, активними темпами продовжується хід ремонтних робіт водопровідного господарства у Київському районі, де бригади оперативно усунули серйозні аварії на вул. Метробудівників та в’їзді Березовському, а також провели заплановані роботи на водоводі діаметром 500 мм по вул. В’ятській.

«Напередодні проведення комплексних робіт склали чіткий план дій, а також перевірили наявність необхідної спецтехніки та матеріалів. Досвідчені ремонтники успішно впоралися із відповідальним завданням, оперативно відновивши водопостачання на водопровідних магістралях. Після завершення ремонтів обов’язково впорядкували території. Зазначу й те, що у зв’язку з ворожою агресією, наші бригади знаходяться у постійній готовності на випадок виникнення непередбачених аварій на водопровідному господарстві», – підсумував начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району Віталій Чупандін,

Сьогодні бригади АВР Комплексу «Харківводопостачання» взяли в роботу 14 пошкоджених ділянок трубопроводів.