У Холодногірському районі усунули 58 аварій на водоводах

14.03.2023 14:34   -
У Холодногірському районі Харкова усунули 58 аварій на водоводах

З початку 2023 року бригади КП “Харківводоканал” ліквідували 58 аварійних ситуацій на водоводах та капітально відремонтували 84 оглядові колодязі у Холодногірському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив сьогодні, 14 березня, начальник районної служби Олександр Сірко, у разі виникнення аварій на мережах, ремонтні бригади негайно розпочинають їх усунення.

«Напередодні трапилось досить складне ушкодження на магістралі діаметром 200 мм на вулиці Алуштинській. Проаналізувавши ситуацію, довелося працювати із тимчасовим відключенням мешканців приватного сектору від водопостачання. Ремонтники в стислий термін впоралися із завданням та відновили подачу води харків’янам. Також капітально відремонтували оглядовий колодязь на вулиці Полтавський Шлях. Після проведення ремонтів, території обов’язково впорядковуємо», – поінформував Олександр Сірко.

У понеділок бригади АВР Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 5 пошкоджень на ділянках трубопроводів та відновили 7 оглядових колодязів. Сьогодні, 14 березня, аварійники ліквідують сім аварійних ситуацій на водоводах.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Для економії часу аварійників харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ: