У Харкові звільнили від орендної плати деяких підприємців

01.12.2023 16:55   -
У Харкові звільнили від орендної плати деяких підприємців

Деякі категорії громадян звільнять від орендної плати за користування майном комунальної власності Харківської міської територіальної громади під час дії воєнного стану. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Відповідне рішення було ухвалене на позачерговій сесії Харківської міської ради сьогодні, 1 грудня.

Як повідомив мер Харкова Ігор Терехов, це дозволить знизити навантаження на орендарів, які фактично не мали можливості використовувати орендоване майно за призначенням.

Так, згідно з рішенням, за період з 24 лютого по 30 вересня 2022 року включно за договорами оренди комунального майна, укладеними до початку повномасштабного вторгнення, звільнені від орендної плати орендарі, які використовують нерухоме та інше окреме індивідуально визначене майно, цілісні майнові комплекси, що належать до комунальної власності Харківської міської територіальної громади.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Також з 1 жовтня 2022 року на період дії воєнного стану і протягом 3 місяців після його припинення чи скасування за договорами оренди комунального майна, укладеними до та після 24 лютого 2022 року, звільнили від орендної плати:

  • фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану;
  • орендарів, які не використовують комунальне майно за цільовим призначенням, визначеним договорами оренди, у зв’язку з тимчасовим вилученням майна з їхнього користування.

Таким чином, для цих категорій орендодавців буде проведений перерахунок розміру орендної плати, нарахованої за період з 24 лютого 2022 року.

ОСТАННІ НОВИНИ