У Харкові застосовують інноваційне обладнання для діагностики водоводів (фото)

01.06.2023 16:20   -
У Харкові застосовують інноваційне обладнання для діагностики водоводів

На КП «Харківводоканал» застосовують високотехнологічне інноваційне обладнання для проведення діагностики водопровідних мереж. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомив начальник лабораторії діагностики роботи водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» Микола Волошин, представники Посольства Швейцарії передали підприємству систему телеінспекції Rausch, яка виконує великий спектр завдань під час обстеження трубопроводів різних діаметрів.

«Зокрема, дана система телеінспекції була задіяна фахівцями лабораторії для комплексного обстеження ділянки водопровідної магістралі на вулиці Сумській. У ході досліджень за багатьма параметрами виявлено численні пошкодження трубопроводу та керівництвом підприємства було прийнято рішення замінити технічно зношену ділянку магістралі. Наразі роботи з перекладки методом горизонтально-спрямованого буріння йдуть повним ходом», – зазначив Микола Волошин.

Також начальник лабораторії повідомив, що це діагностичне обладнання використовується на протязі кількох місяців, і отримані результати проведених досліджень є безпомилковими. Паралельно застосовується і традиційна технологія визначення прихованих витоків води. Але, закордонна система телеінспекції більш ефективна і дозволяє точно знаходити пошкодження водоводів у важкодоступних місцях, зокрема, на трубопроводах, що розташовані під проїжджою частиною.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ