У Харкові замінюють внутрішньобудинкові мережі

17.04.2024 12:06   -
У Харкові замінюють внутрішньобудинкові мережі

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» за тиждень виконали 1170 ремонтів на комунікаціях, передає Iнфосiтi.

За відсутності електроенергії комунальники використовують генератори. Паралельно з плановими ремонтами виконують і заявки харків’ян.

“Заявки від споживачів беруться в роботу негайно, щоб виконати у день звернення. Загалом цього року відпрацювали понад 17 тисяч 900 заявок. У тому числі, це й відновлення послуг у будинках, що постраждали від обстрілів”, – повідомив заступник директора комплексу «Харківводовідведення» Олексій Кучеревський.

У 2024 році комунальники хочуть оновити 38 км внутрішньобудинкових систем у 540 будинках комунальної форми власності. При поточних ремонтах вже замінили 9862 метрів мереж у 195 будинках.

“Зокрема, за тиждень закінчили планові перекладання трубопроводів у 10 будинках, у роботі залишаються 11 об’єктів вулицями – Сергія Борзенка, Астрономічної, Шарикової, Золочівської, а також проспектом Тракторобудівників”, – зазначив Олексій Кучеревський.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ