У Харкові вшановують комунальників (фоторепортаж)

16.03.2024 16:00   -
У Харкові вшановують комунальників (фоторепортаж)

15 березня у КП «Харківблагоустрій» відбувся святковий захід з нагоди Дня житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Зі святом робітників привітали заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Ірина Туз, директор підприємства Валерій Білокудря й голова Профспілки Алла Пилипенко.

У рамках заходу працівників нагородили почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у житлово-комунальну галузь міста Харкова.

Присутніх привітали з професійним святом та щиро подякували за героїчну працю в непростих умовах, за затишок та комфорт біля житлових будинків міста.

Ваша праця є невід’ємною частиною комфорту та добробуту харків’ян. І я висловлюю щирі слова подяки за ваш внесок у створення затишку та благоустрою. У Харкові живуть і працюють незламні люди, які своїм прикладом з початку повномасштабного вторгнення показали – ніколи не треба здаватися!, – відзначив директор підприємств Валерій Білокудря.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.