У Харкові відкрили Центр ветеранського розвитку

29.08.2023 17:24   -
У Харкові відкрили Центр ветеранського розвитку

Міністерство у справах ветеранів України продовжує створення мережі Центрів ветеранського розвитку на базі провідних вишів. Сьогодні такий центр відкрили у Харкові. Про це повідомляє Інфосіті.

У Харкові Центр створений на базі Харківського національного університету імені Каразіна.

У новоствореному Центрі ветерани та члени їхніх сімей матимуть можливість розвивати свої професійні навички, проходити перекваліфікацію, а також тут відбуватиметься підготовка майбутніх помічників ветеранів.

Також в Центрі ветерани та члени їх сімей отримуватимуть соціально-психологічну та правову допомогу, яка допоможе їм адаптуватися до цивільного життя.

“Наразі на Харківщині зареєстровано більше 930 ветеранів, що звільнилися з військової служби через поранення та інші причини, та більше 1900 членів сімей загиблих ветеранів війни. Переконаний, що новостворений Центр стане для них місцем реальної підтримки та нових можливостей”, – зазначив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Довідка. Створення Центрів ветеранського розвитку – це проект Мінветеранів на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік. За сприяння Міністерства заклади вже відкрито у Вінниці, Дніпрі, Львові, Миколаєві, Житомирі та Києві.

ОСТАННІ НОВИНИ