У Харкові відкрили Центр допомоги врятованим

20.07.2023 15:08   -
У Харкові відкрили Центр допомоги врятованим

У Харкові з’явився Центр допомоги врятованим, де люди, котрі виїхали з зони активних бойових дій чи окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку. Про це повідомляють Харьковские известия.

Цю допомогу також можуть отримати місцеві мешканці.

Відкриття Центру відбулося за участі народної депутатки України Марії Мезенцевої, Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко та представника Фонду ООН в галузі народонаселення UNFPA в Україні Хайме Надаль.

“В час війни питання ментального здоров’я стоїть дуже гостро. Харківщина прийняла більше 503 тисяч внутрішньо переміщених осіб, багатьом з них потрібна допомога. В новому Центрі вони можуть отримати комплекс медичних, соціально-психологічних та правових послуг”, – зазначив голова ХОВА Олег Синєгубов.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 37.

Графік роботи: Понеділок-пятниця, 10:00-17:00.

Телефони: (066) 457 74 17, (050) 626 13 57.

Нагадаємо, з 2022 року в Харкові працюють 2 мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Жителям Харківщини можна отримати психологічну допомогу також в 37 лікарнях первинної ланки.

На онлайн-мапі можна знайти адреси медзакладів, які надають психологічну та спеціалізовану допомогу з ментального здоров’я.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ