У Харкові відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам України (фото)

23.02.2024 16:30   -
У Харкові відкрили меморіальні дошки 4 загиблим військовим

У навчальних закладах Харкова відкрили меморіальні дошки чотирьом загиблим захисникам України. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Так, у Харківському ліцеї №54 відкрили меморіальні дошки загиблим військоим Вадиму Маньку та Дмитру Кочеткову.

У заході взяли участь заступник голови райадміністрації Олена Жученко, родини полеглих, друзі, побратими, вчителі випускників та мешканці району.

Довідка. Вадиму Маньку (позивний – Омут) присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно). Колишня вулиця Чкалова в Київському районі носить ім’я Вадима Манька.

Дмитро Кочетков вступив до полку «Азов» у 2015 році. На комбінаті «Азовсталь» у Маріуполі займався медичною евакуацією поранених. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь у Антитерористичній операції», медалями «Захиснику Маріуполя», «Широкінська операція», «За поранення у бою», «Ветеран війни».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Крім того, у Харківському ліцеї №57 і Харківській гімназії №67 відкрили меморіальні дошки Герою України Тарасу Гур’єву та заступнику командира взводу 72-ї окремої механізованої бригади «Чорні Запорожці» Олегу Носатюку.

У заході взяли участь заступник голови райадміністрації Євгенія Лункаш, родини захисників, представники місцевого самоврядування, друзі, вчителі та побратими.

ОСТАННІ НОВИНИ